Nerededir ? Nerdedir ? Nasıldır ? Neresidir ? Kimdir ?
Türkiye'nin en büyük ödüllü ve ücretsiz bilgi yarışması sitesi.
 
Markalar

Her sektörde, her üründe, bildiğimiz, duyduğumuz, gördüğümüz bir markayı, bu markalı ürünleri temin edebileceğimiz yerleri, işletmeleri bulabileceğimiz nerededir.com kısayollarını bu başlık altında bulabilir, bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Otobüsten kamyona, kamyonetten ticari araca, binek otomobilden mobilyaya, beyaz eşyadan klimalara, dizüstü bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara, dijital fotoğraf makinalarından video kameralara, yazıcılardan tarayıcılara, cep telefonlarından mp3 çalarlara, plazma ve lcd televizyonlardan ses ve ev sinema sistemlerine, traş makinalarından epilasyon cihazlarına kadar her ürüne ait markaları ve bu markalı ürünleri satan ya da kiralayan işletmelere veya sahiplerine bu başlık altından erişebilirsiniz.

Markalar başlığında yer alan nerededir.com kısayolları sadece yukarıda saydığımız ürünler ile kısıtlı olmayıp, halılardan mobilya takımlarına, perdelerden tüllere, takım elbiselerden kot pantollara kadar mobilya ve tekstil sektöründe, zirai ilaçlardan bio enerji ürünlerine, gıdadan sağlık sektörüne, eğitim sektöründe yer alan okullardan, dersanelerden, yayınevlerinden ulaşım sektöründe bulunan havayolu firmaları, otobüs firmalarına kadar aklınıza gelebilecek tüm çeşitlemeleri kapsamaktadır.

Üstelik bu bilgilere nerededir.com kısayollarından ulaşırken, size en yakın markalaşmış pizzacılardan kepabçılara, fast-food restaurantlardan tavuk restoranlarına, bayan kuaförlerinden erkek berberlerine kadar geniş bir yelpazede seyir imkanınız sözkonusu olabilmektedir. Bütün bu markalara ulaşırken, kendi markanıza sahip olmanız için size yol gösterecek marka tescil ve patent bürolarına da yine nerededir.com kısayolları üzerinden ulaşabileceksiniz. Sizin ürünlerinizin de marka ve patent başvurusu yapıldığı takdirde bir dünya markası olmaması için bir engel var mı ? Tüm bunlardan faydalanmak için sistemimize sadece ücretsiz üye olmanız yeterli olmakta. nerededir.com'a ücretsiz üye olmak için hemen tıklayınız...

 
Markalar